Ankara Çankaya Dikmen/Oran Beyaz Eşya Tamir Servisi

ÇANKAYA ORAN BEYAZ EŞYA TAMİR SERVİSİ

Çankaya Oran, Beyaz Eşya Tamir Servisi, sektörde uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte olan Kuzey Beyaz Eşya Teknik Servisimiz, garantisi geçmiş tüm marka ve modellerde yardımcı olmaktadır. 28 yıllık tecrübemiz ile garantili iş yapmakta ve cihazlarda parça değişimi söz konusu olduğu takdirde takılan parçanın 1 yıllık garanti sözü ile işlem yapmaktayız.

Oran, Beyaz Eşya Tamir Servisimiz, yaşam alanlarınızda bulunan tüm cihazlarınızın en uygun fiyatlarla onarım, bakım, tamir ve montaj işlemlerini yapmaktadır. Her cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarınızın da belirli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır. Evlerimizin ve iş yerlerimiz de kullandığımız cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve daha sağlıklı kullanmak adına Kuzey teknik servis olarak sizlere önemle bu bakımları işinde uzman kişilere yaptırmanızı öneriyoruz.

ORAN BEYAZ EŞYA TAMİR HİZMETLERİ

Oran, Beyaz Eşya Tamir Hizmetleri, servisimiz Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Derin Dondurucu, Klima ve Kombi tamir bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Hizmet verdiğimiz markalar; Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Ariston, Hotpoint, Samsung, Vestel, Demirdöküm, Buderus, Vaillant, Viessmann marka ve modellerde hizmet vermekteyiz. ,

Firmamız, müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet verir. Sizlerde daha sağlıklı daha verimli ve daha güvenilir hizmet almak istiyorsanız sayfamızı ziyaret ederek bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak aynı gün hizmet alabilirsiniz. Haftanın her günü 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Beyaz Eşya Tamir Servisi bölgenin tamamına hizmet vermekteyiz.

ÇANKAYA ORAN BEYAZ EŞYA TAMİRİ

Çankaya Oran, Beyaz Eşya Tamiri, servis sunduğumuz kişilere, problem hakkında detaylı bilgi vererek konu hakkında bilinçlendirip, işlem sonrası servis fişi bırakıp sonuçlandırdığımız işin faturasını tüketiciye sunmaktayız. Bölgenin tamamına hizmet vermekteyiz. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız, sizlere aynı gün hizmet vererek %100 iş garantisi ile yanınızdan ayrılmaktayız.

Sektörde yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip ustalar ile çalışan firmamız, gönül rahatlığı ile işimizi yapmakta ve sizlerden arıza kaydı almaktayız. Her türlü markanın ve modelin parça sıkıntısı yaşamadan temin edebiliyoruz. Teknik destek ve tüm ihtiyaçlarınızı, hem ekonomik olarak hem de profesyonel olarak karşılıyoruz.

Bizleri arayarak evlerimizin demirbaş haline gelmiş beyaz eşyalarının bakımı başta olmak üzere tüm onarım, tamir ve montajlarını karşılamaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hizmet Verdiği Markalar

Konum