Ankara Polatlı Çarşı Kombi Arıza Tamir Bakım Servisi

Polatlı Kombi Arıza ve Bakım Servisi

Kombi servisi alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Önce kombinizin arızasını tespit ediyoruz ve sonrasında size yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Hangi yolun sizin için mantıklı olacağına birlikte karar veriyoruz. Verdiğimiz tüm kombi arıza iş ve işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca tamirlerimizde sadece orijinal parça kullanılmaktadır. Yapılan tüm tamir işlemlerini ve parça değişimlerine 1 yıl garanti sağlamaktayız. Garantisi bitmiş olan ve arıza yapan kombilerinizin arızalarını çok kısa sürede tespit edip tamir işlemini de çok kısa sürede yapmaktayız. Polatlı genelinde bulunan tüm semtlere hizmet sağlamakla beraber sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Polatlı Kombi Bakım Servisi

Kombi bakımı ile ateşleme sistemini tekrar düzenleyip yanma odasını temizliyoruz, genleşme basınçlarını kontrol ediyoruz. Motor temizlikleri yapılarak filtrelerinizi temizliyoruz. Amper ölçümlerini de yaparak kombinizin suyu daha verimli ısıtmasını sağlıyoruz. Böylece ısınmayan petekleriniz aynı ayarda çalışan kombiniz ile daha verimli ısınıyorlar. Şu an için petek temizleme ve kombi bakımı olarak Fiyatımız 149 TL'dir. Fiyatlar petek sayısı ve kombinin kirlilik oranına göre değişim gösterebilmektedir. Kombi bakımı tek başına yeterli değildir. Kombi optimizasyonu da yapıyoruz. Kombinizin yanma odasını temizleyerek basıncını tekrardan düzenlediğimiz kombileriniz tam verimli çalışırlar. Isı kaybı olmadan geçen suyu ısıtan kombilerin petekleri daha sıcak olur. Bu yüzden petek temizliği ile birlikte kombi bakımı ve optimizasyonu yapılmalıdır.

Polatlı Kombi Arıza Servisi

Günlük hayatımızda kombilerin yeri oldukça önemlidir. Kombiler ısı sensörleri, eşanjör, fan motoru, termostat, ana kart gibi birden çok parçadan oluşmaktadır. Kombi üzerinde bu parçalarda herhangi bir sıkıntı olduğu takdirde arıza kodu oluşur. Bu arıza kodları kombi arızasını bildirir. Bu kodlar ile arızanın nedenleri tespit edilir. Sunulan arıza kodları ile sorunu anlamak oldukça kolaydır. Arıza kodundan tespit yaparak bazı durumlarda resetleme yapmanız durumun çözülmesini sağlar. Gerçekleşen kombi arızasını yanı sıra kombi değiştirmek gibi durumlarda servisimiz tarafından gerçekleşmektedir. Maliyetli bir işlem olsa da özellikle soğuk aylarda kombi kullanımı olmazsa olmaz bir hal alarak ısıyı korumak açısından oldukça önemlidir.  Polatlı Kombi Arıza Servisi olarak sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Polatlı Bölgesinde Kombi Arıza ve Bakım Servisi Hizmeti Sağlamaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hizmet Verdiği Markalar

Konum