Ankara Polatlı Çarşı Petek Temizleme Kombi Bakım Servisi

Polatlı Petek Temizleme Servisi

Kombiniz çalıştığı halde petekleriniz yeterince ısınmıyorsa petek temizliğine ihtiyacınız var demektir. Zamanla yabancı maddeler ve kireç birikerek peteklerin su kanallarını tıkar su dolaşımı bozulan petekler yeterince ısınmadığından evinizde, iş yerinizde ısı kaybı ve yüksek faturadan kurtulamazsınız. Sizde kombi petek temizliğinde profesyonel yardım almak istiyorsanız hemen Polatlı petek temizleme servisimize ulaşın uzman ekibimiz ve modern cihazlarımızla en kısa sürede size ulaşıp ısınma probleminizi en doğru şekilde çözelim. Petek temizleme hizmetimiz de tamamen kimyasal ilaçlar ve son teknoloji cihazlar ile temizleme işlemi yapmaktayız. Polatlı bölgesinde bulunan tüm semtlere hizmet sağlamaktayız. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Polatlı Petek Temizleme

Peteklerin temizlenmesi, çoğu kişinin sandığı gibi petekler sökülerek yapılan bir işlem değildir. Ayrıca hiçbir tadilat veya dağınıklıkta söz konusu değildir. Gelen ekipler sadece banyonuzu kullanırlar. Petek temizleme makinesi, banyonuzda bulunana peteğe bağlanır. Kombiye giriş vanaları kapatılır. Bütün peteklerin giriş vanaları kapatılır. Sadece temizliği yapılacak olan peteğin giriş ve çıkış vanası açık bırakılır. Daha sonra makine çalıştırılarak petek temizlenir. Makine, su ve kimyasal yardımı ile peteklere basınçlı suyu göndererek petek içindeki bütün tortuları temizler. Bu işlem sırayla bütün peteklere uygulanır. Petek temizliği hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerime memnun kalacağı bir hizmet sağlamaktayız.

Polatlı Yerden Isıtma Tesisat Temizliği Ustaları

Ankara yerden ısıtma tesisat temizliği, petek temizliğine oranla daha hassas ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Çoğu ısıtma sistemlerinin boruları yüzeyden geçer ya da kılıflı boru olduğu için boru yenisiyle değiştirilebilmektedir. Yerden ısıtma sisteminde zemine döşenen borular üzerine kalıcı şap ve parke yapıldığı için sistem bakımı büyük önem taşır. Yerden Isıtma Tesisat Temizliği, uzman kişilerce yapılması gereken bir uygulamadır. Borular içinde biriken kireç çamurlaşma ve tortu zamanla sistemi verimsiz hale getirmektedir. Tortu oluşumları tesisat borularında ve kombi motorunda çeşitli tıkanmalara sebep olur. Tortuların ve tıkanmaların önüne geçmek için kimyasallı yerden ısıtma temizliği yapılması gereklidir. Yerden Isıtma Tesisat temizliği yapılmayan alanlarda kötü bir koku oluşmaktadır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak, yerden ısıtmalı evinizin tesisat temizliğini yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Polatlı Bölgesinde Petek Temizleme Hizmeti Sağlamaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hizmet Verdiği Markalar

Konum