Bursa Nilüfer Ertuğrul Halı Yıkama Firmaları

BURSA HALI YIKMA SERVİSİ

Bursa Halı Yıkama, olarak halılarınızı aynı gün teslim alıp makinalarda özenle yıkadıktan sonra en geç sizlere teslimatını sağlamaktayız. Halılarınızın temiz olması sizler için önemli olduğu kadar bizler içinde o kadar önemlidir. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Bursa Halı Yıkama, olarak son teknoloji halı yıkama makinaları kullanmaktayız. Halılarınızı anti bakteriyel halı şampuanları ile bol su ile yıkamaktayız. Halılarınızı 3-4 gün içerisinde geri teslim etmekteyiz. Halılarınızdaki lekelerin çıkmaması takdirde leke garantisi vermekteyiz. İsteğinize göre kokulu veya kokusuz anti bakteriyel halı şampuanları ile yıkamaktayız. Halılarınızı geri teslim verirken hijyenik poşetlerle sarılı bir şekilde getirmekteyiz. Bursa halı yıkama firmaları arasından en uygun fiyat. 

BURSA KOLTUK YIKAMA SERVİSİ

Bursa Koltuk Yıkama Servisi, olarak koltuklarınızı evde yıkamaktayız.  Koltuklarınızın yıkanma işlemi 3 ve 4 saat arasında değişmektedir.  Yıkanma işlemi bittikten sonra tekrardan makinalar ile kurutulmaktadır. Kuruma işleminden sonra koltuklarınızda herhangi bir koku leke vs. kalmaz. Koltuk yıkama fiyatları koltuk sayısına göre değişikli göstermektedir.  Bursa Koltuk Yıkama ustalarımız alanlarında uzun yıllar boyunca çalışmış alanlarında uzman olmuş kişilerden oluşmaktadır. Sizler de güvenilir Bursa Koltuk Yıkamacı arıyorsanız koltuk yıkama ustalarımız arayabilirsiniz. Bursa’daki müşterilerimizin genel olarak bizleri tercih etme sebepleri hem titiz hem güvenilir hem de uygun fiyatlı çalışmamızdır. Koltuk ve halı yıkamanın yanı sıra yorgan battaniye gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Koltuk yıkama işleminden sonra vakumlu makinalar ile yıkanan koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

BURSA HALI VE KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Bursa Halı Yıkama Servisi olarak halılarınızın metre karesini en uygun fiyata yıkamaktayız. Bursa halı yıkama servisi 30 yıllı aşkın tecrübemiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti yıllardır sunmaktayız. Haftanın 24/7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız. Halılarınızın yıkama sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik sonrası halılarınızı 2. defa ücretsiz bir şekilde yıkamaktayız. Bursa Koltuk Yıkama Servisi olarak da koltuklarınızı evlerinizde yıkamaktayız. Koltuklarınızın fazlalığına göre fiyatlarımız artmaktadır. Koltuklarınızın yıkanma süresi 3 ile 4 saat arasında değişmektedir. Halılarınızın metre karesini en uygun fiyata yıkadığımız gibi koltuklarınızı da en uygun fiyata yıkamaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için ve güzel yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Size 30 yıldır olduğu gibi en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hizmet Verdiği Markalar

Konum